Ledningsgrupp Industrial Door Solutions

Här kommer du i kontakt med ledningsgruppen för Industrial Door Solutions (industriportar, snabbrullportar och dockning).

 

Olof Aurell, VD och Business Unit Manager
Tel: 010-47 48 958
olof.aurell@assaabloy.com

Anna Bjuhr Ågren, ekonomichef
Tel: 010-47 48 013
anna.bjuhragren@assaabloy.com

Martin Persson, försäljningschef
Tel: 010-47 47 822
martin.persson@assaabloy.com

Jens Gustavsson, installationschef
Tel: 010-47 47 812
jens.gustavsson@assaabloy.com

Morgan Carlsson, servicechef
Tel: 010-47 47 703
morgan.carlsson@assaabloy.com

Dennis Melin, Operational Excellence
Tel: 010-47 47 567
dennis.melin@assaabloy.com

Henrik Paulsson, marknadschef
Tel: 010-47 47 468
henrik.paulsson@assaabloy.com

Karin Skogvik, HR-chef
Tel: 010-47 48 002
karin.skogvik@assaabloy.com