Ledning

Här kommer du i kontakt med ledningsgruppen för Business Segment Industrial (industriportar och dockning).

 

Olof Aurell, vd och Business Unit Manager
olof.aurell@assaabloy.com
010-47 48 958

Carin Campbell, ekonomichef
carin.campbell@assaabloy.com
010-47 48 454

Karin Skogvik, HR-chef
karin.skogvik@assaabloy.com
010-47 48 002

Dennis Melin, operations och affärsutveckling
dennis.melin@assaabloy.com
010-47 47 567

Henrik Paulsson, marknadschef
henrik.paulsson@assaabloy.com
010-47 47 468

Göran Pettersson, nationella kunder och projekt
goran.pettersson1@assaabloy.com
010-47 48 374

Martin Bläckberg, lokala kunder och bygg
martin.blackberg@assaabloy.com
010-47 48 590

Jens Gustavsson, affärsstöd
jens.gustavsson@assaabloy.com
010-47 47 812

Tomas Blom, regioner syd/väst (installation och service)
tomas.blom@assaabloy.com
010-47 48 271

Tahir Peci, regioner nord/öst (installation och service)
tahir.peci@assaabloy.com
010-47 47 457