Serviceförsäljning och reservdelar

Kontakta någon av våra serviceförsäljare nedan för mer information kring serviceavtal, akutservice och reservdelar. Vi utför all slags service och reparation – oavsett typen av entré eller varumärke.

 

Magnus Andersson, reservdelar
Industriportar
Hela landet
Tel: 010-47 47 776
magnus.andersson@assaabloy.com

Niclas Sollenby, reservdelar
Industriportar
Hela landet
Tel: 010-47 48 446
niclas.sollenby@assaabloy.com

Mikael Sandberg, reservdelar
Industriportar
Hela landet
Tel: 010-47 48 535
mikael.sandberg@assaabloy.com

Timmy Blomberg, reservdelar
Industriportar
Hela landet
Tel: 010-47 48 455
timmy.blomberg@assaabloy.com

Christer Hedin, reservdelar
Industriportar
Hela landet
Tel: 010-47 47 830
christer.hedin@assaabloy.com

Rickard Edvinsson, reservdelar
Industriportar
Hela landet
Tel: 010-47 48 406
rickard.edvinsson@assaabloy.com

Marianne Helgesson, avtalsförsäljning
Industriportar
Hela landet
Tel: 010-47 47 926
marianne.helgesson@assaabloy.com

Krister Ilmander, serviceförsäljning
Industriportar
Södra Stockholm, Östergötland, Södermanland, Gotland
Tel: 010-47 47 799
krister.ilmander@assaabloy.com

Fredrik Alyhr, serviceförsäljning
Industriportar
Skåne
Tel: 010-47 47 774
fredrik.alyhr@assaabloy.com

Carl Petersson, serviceförsäljning
Industriportar
Jönköpings län syd, Kalmar län syd, Kronoberg, Halland
Tel: 010-47 47 757
carl.petersson@assaabloy.com

Stefan Hjertquist, serviceförsäljning
Industriportar
Jönköpings län nord, Kalmar län nord
Tel: 010-47 48 211
stefan.hjertquist@assaabloy.com

Jessica Moser, serviceförsäljning
Industriportar
Jämtland, Västernorrland, Västerbotten, Norrbotten
Tel: 010-47 47 818
jessica.moser@assaabloy.com

Anton Ljung, serviceförsäljning
Industriportar
Värmland, Närke, Dalarna
Tel: 010-47 47 878
anton.ljung@assaabloy.com

Niklas Paridon, serviceförsäljning
Industriportar
Västra Götaland, Bohuslän norr, Skaraborg
Tel: 010-47 47 938
niklas.paridon@assaabloy.com

Lennart Petersson, serviceförsäljning
Industriportar
Storgöteborg, Bohuslän syd
Tel: 010-47 48 274
lennart.petersson@assaabloy.com

Mikael Pettersson, Key Account Manager
Industriportar
Hela landet
Tel: 010-47 47 825
mikael.pettersson@assaabloy.com

Kent Balling, reservdelar
Automatiska dörrar
Hela landet
Tel: 010-47 47 598
kent.balling@assaabloy.com

Simon Bjärnroos, avtalsförsäljning service
Automatiska dörrar
Hela region syd och väst
Tel: 010-47 47 765
simon.bjarnroos@assaabloy.com

Åsa Göransson, avtalsförsäljning service
Automatiska dörrar
Hela region syd och väst
Tel: 010-47 48 331
asa.goransson@assaabloy.com

Annika Lavebrand, avtalsförsäljning service
Automatiska dörrar
Storstockholm, Uppsala
Tel: 010-47 48 402
annika.lavebrand@assaabloy.com

Gabriella Berglund, avtalsförsäljning service
Automatiska dörrar
Hela region nord, Mälardalen
Tel: 010-47 48 938
gabriella.berglund@assaabloy.com