Försäljning region syd

Region syd omfattar Skåne, Blekinge, Halland, Småland, Öland och Gotland.

 

Stefan Algulin, utesäljare, industriportar
Småland, Blekinge, nordöstra Skåne, Gotland
Tel: 010-47 47 773
stefan.algulin@assaabloy.com

Love Ogard, utesäljare, industriportar
Skåne, Halland
Tel: 010-47 47 804
love.ogard@assaabloy.com

Stefan Roos, innesäljare, industriportar
Hela region syd
Tel: 010-47 47 827
stefan.roos@assaabloy.com

Martin Persson, utesäljare, dockningssystem
Hela region syd
Tel: 010-47 47 822
martin.persson@assaabloy.com

Göran Prina, utesäljare, snabbrullportar
Hela region syd
Tel: 010-47 48 537
goran.prina@assaabloy.com

David Wallin, utesäljare, snabbrullportar
Norra Småland
Tel: 010-47 48 206
david.wallin@assaabloy.com

Andreas Karlsson, utesäljare, automatiska dörrar
Skåne, Blekinge, Kronoberg, Kalmar
Tel: 010-47 48 538
andreas.karlsson@assaabloy.com

Martin Andersson, utesäljare, automatiska dörrar
Halland
Tel: 010-47 48 314
martin.andersson@assaabloy.com

Nils-Olof Nilsson, utesäljare, automatiska dörrar/healthcare
Hela region syd
Tel: 010-47 48 371
nils-olof.nilsson@assaabloy.com

Katharina Björck, innesäljare, automatiska dörrar
Skåne, Blekinge, Kronoberg, Kalmar, Jönköping
Tel: 010-47 48 319
katharina.bjorck@assaabloy.com

Ulrika Evertsson, innesäljare, automatiska dörrar
Halland
Tel: 010-47 48 325
ulrika.evertsson@assaabloy.com