Försäljning region syd

Region syd omfattar Skåne, Blekinge, Halland, Småland, Öland och Gotland.

 

Stefan Algulin, utesäljare
Industriportar (byggentreprenörer)
Småland, Blekinge, Öland, Gotland
Tel: 010-47 47 773
stefan.algulin@assaabloy.com

Love Ogard, utesäljare
Industriportar (byggentreprenörer)
Skåne, Halland
Tel: 010-47 47 804
love.ogard@assaabloy.com

Göran Prina, utesäljare
Industriportar (slutkund)
Skåne, Halland
Tel: 010-47 48 537
goran.prina@assaabloy.com

Marcus Isaksson, utesäljare
Industriportar (slutkund)
Småland, Blekinge, Öland, Gotland
Tel: 010-47 47 552
marcus.isaksson@assaabloy.com

Stefan Eriksson, innesäljare
Industriportar
Hela region syd
Tel: 010-47 47 788
stefan.eriksson@assaabloy.com

Thomas Axelsson, Key Account Manager
Projektförsäljning/dockningssystem
Hela region syd
Tel: 010-47 47 847
thomas.axelsson@assaabloy.com

Andreas Karlsson, utesäljare
Automatiska dörrar
Skåne, Blekinge, Kronoberg, Kalmar
Tel: 010-47 48 538
andreas.karlsson@assaabloy.com

Martin Andersson, utesäljare
Automatiska dörrar
Halland
Tel: 010-47 48 314
martin.andersson@assaabloy.com

Nils-Olof Nilsson, utesäljare
Automatiska dörrar/healthcare
Hela region syd
Tel: 010-47 48 371
nils-olof.nilsson@assaabloy.com

Katharina Björck, innesäljare
Automatiska dörrar
Skåne, Blekinge, Kronoberg, Kalmar, Jönköping
Tel: 010-47 48 319
katharina.bjorck@assaabloy.com

Ulrika Evertsson, innesäljare
Automatiska dörrar
Halland
Tel: 010-47 48 325
ulrika.evertsson@assaabloy.com

Eva Dellhede, innesäljare
Automatiska dörrar (karuselldörrar/projekt)
Hela region syd
Tel: 010-47 48 439
eva.dellhede@assaabloy.com

David Andersson, Key Account Manager
Automatiska dörrar (retail)
Hela region syd
Tel: 010-47 47 767
david.andersson@assaabloy.com