Försäljning region väst

Region väst omfattar Västergötland, Bohuslän och Dalsland.

David Wallin

Utesäljare
Industriportar (byggentreprenörer)

Västra Götaland

Tel: 010-47 48 206
david.wallin@assaabloy.com

Göran Nilsson

Utesäljare
Industriportar (slutkund)

Västra Götaland

Tel: 010-47 47 605
goran.nilsson@assaabloy.com

Stefan Eriksson

Innesäljare
Industriportar

Hela region väst

Tel: 010-47 47 788
stefan.eriksson@assaabloy.com

Thomas Axelsson

Key Account Manager
Projektförsäljning/dockningssystem

Hela region väst

Tel: 010-47 47 847
thomas.axelsson@assaabloy.com

Martin Andersson

Utesäljare
Automatiska dörrar

Västra Götaland

Tel: 010-47 48 314
martin.andersson@assaabloy.com

Nils-Olof Nilsson

Utesäljare
Automatiska dörrar/healthcare

Hela region väst

Tel: 010-47 48 371
nils-olof.nilsson@assaabloy.com

Ulrika Evertsson

Innesäljare
Automatiska dörrar

Västra Götaland

Tel: 010-47 48 325
ulrika.evertsson@assaabloy.com

Eva Dellhede

Innesäljare
Automatiska dörrar (karuselldörrar/projekt)

Hela region väst

Tel: 010-47 48 439
eva.dellhede@assaabloy.com

David Andersson

Key Account Manager
Automatiska dörrar (retail)

Hela region väst

Tel: 010-47 47 767
david.andersson@assaabloy.com