Försäljning region väst

Region väst omfattar Västergötland, Bohuslän och Dalsland.

 

Thomas Axelsson, utesäljare, industriportar
Västra Götaland
Tel: 010-47 47 847
thomas.axelsson@assaabloy.com

Stefan Roos, innesäljare, industriportar
Hela region väst
Tel: 010-47 47 827
stefan.roos@assaabloy.com

Martin Persson, utesäljare, dockningssystem
Hela region väst
Tel: 010-47 47 822
martin.persson@assaabloy.com

David Wallin, utesäljare, snabbrullportar
Hela region väst
Tel: 010-47 48 206
david.wallin@assaabloy.com

Martin Andersson, utesäljare, automatiska dörrar
Västra Götaland
Tel: 010-47 48 314
martin.andersson@assaabloy.com

Nils-Olof Nilsson, utesäljare, automatiska dörrar/healthcare
Hela region väst
Tel: 010-47 48 371
nils-olof.nilsson@assaabloy.com

Ulrika Evertsson, innesäljare, automatiska dörrar
Västra Götaland
Tel: 010-47 48 325
ulrika.evertsson@assaabloy.com