Försäljning region nord

Region nord omfattar Härjedalen, Medelpad, Jämtland, Ångermanland, Västerbotten, Norrbotten och Lappland.

 

Thomas Forsberg, utesäljare, industriportar
Norrbotten, Västerbotten, Jämtland
Tel: 010-47 47 980
thomas.a.forsberg@assaabloy.com

Torbjörn Bergström, utesäljare, industriportar
Västernorrland
Tel: 010-47 48 479
torbjoern.bergstroem@assaabloy.com

Stefan Roos, innesäljare, industriportar
Hela region nord
Tel: 010-47 47 827
stefan.roos@assaabloy.com

Patrick Lindholm, Key Account Manager, projektförsäljning/dockningssystem
Hela region nord
Tel: 010-47 47 810
patrick.lindholm@assaabloy.com

Carl-Anton Olofsson, utesäljare, automatiska dörrar
Jämtland, Västerbotten, Norrbotten, Västernorrland
Tel: 010-47 48 915
carl-anton.olofsson@assaabloy.com

Nils-Olof Nilsson, utesäljare, automatiska dörrar/healthcare
Hela region nord
Tel: 010-47 48 371
nils-olof.nilsson@assaabloy.com

Ulrika Evertsson, innesäljare, automatiska dörrar
Jämtland, Västerbotten, Norrbotten, Västernorrland
Tel: 010-47 48 325
ulrika.evertsson@assaabloy.com