Försäljning region mitt

Region mitt omfattar Östergötland, Södermanland, Uppland, Gästrikland, Hälsingland, Dalarna, Västmanland, Värmland och Närke.

 

Tomas Klingvall, utesäljare, industriportar
Dalarna, Mälardalen, Gästrikland, Hälsingland
Tel: 010-47 47 805
tomas.klingvall@assaabloy.com

Markus Unell, utesäljare, industriportar
Värmland, Östergötland
Tel: 010-47 47 484
markus.unell@assaabloy.com

Michel Emilsson, utesäljare, industriportar
Södermanland, Uppland
Tel: 010-47 48 246
michel.emilsson@assaabloy.com

Lars Östlund, innesäljare, industriportar
Hela region mitt
Tel: 010-47 47 837
lars.ostlund@assaabloy.com

Marie Johannesson, innesäljare, industriportar
Hela region mitt
Tel: 010-47 47 801
marie.johannesson@assaabloy.com

Patrick Lindholm, utesäljare, dockningssystem
Hela region mitt
Tel: 010-47 47 810
patrick.lindholm@assaabloy.com

Torbjörn Bergström, utesäljare, snabbrullportar
Hela region mitt
Tel: 010-47 48 479
torbjoern.bergstroem@assaabloy.com

David Wallin, utesäljare, snabbrullportar
Östergötland
Tel: 010-47 48 206
david.wallin@assaabloy.com

Anders Bard, utesäljare, automatiska dörrar
Östergötland
Tel: 010-47 48 390
anders.bard@assaabloy.com

Martin Andersson, utesäljare, automatiska dörrar
Värmland
Tel: 010-47 48 314
martin.andersson@assaabloy.com

Nils-Olof Nilsson, utesäljare, automatiska dörrar/healthcare
Hela region mitt
Tel: 010-47 48 371
nils-olof.nilsson@assaabloy.com

Katharina Björck, innesäljare, automatiska dörrar
Östergötland, Södermanland, Örebro
Tel: 010-47 48 319
katharina.bjorck@assaabloy.com

Ulrika Evertsson, innesäljare, automatiska dörrar
Värmland
Tel: 010-47 48 325
ulrika.evertsson@assaabloy.com

Bengt Ljungqvist, innesäljare, automatiska dörrar/bostadsanpassningar
Hela region mitt
Tel: 010-47 48 324
bengt.ljungqvist@assaabloy.com

Peter Wikström, innesäljare, automatiska dörrar/entrélösningar
Hela region mitt
Tel: 010-47 48 320
peter.wikstrom@assaabloy.com