Försäljning region mitt

Region mitt omfattar Östergötland, Södermanland, Uppland, Gästrikland, Hälsingland, Dalarna, Västmanland, Värmland och Närke.

Tomas Klingvall

Utesäljare
Industriportar

Örebro, Värmland, Dalarna

Tel: 010-47 47 805
tomas.klingvall@assaabloy.com

Daniel Korhonen

Utesäljare
Industriportar

Västmanland, Södermanland, Östergötland

Tel: 010-47 47 645
daniel.korhonen@assaabloy.com

Torbjörn Bergström

Utesäljare
Industriportar

Uppland, Gävleborg

Tel: 010-47 48 479
torbjoern.bergstroem@assaabloy.com

Lars Östlund

Innesäljare
Industriportar

Hela region mitt

Tel: 010-47 47 837
lars.ostlund@assaabloy.com

Patrick Lindholm

Key Account Manager
Projektförsäljning/dockningssystem

Hela region mitt

Tel: 010-47 47 810
patrick.lindholm@assaabloy.com

Martin Andersson

Utesäljare
Automatiska dörrar

Värmland

Tel: 010-47 48 314
martin.andersson@assaabloy.com

Niklas Wilson

Utesäljare
Automatiska dörrar

Mälardalen

Tel: 010-47 48 458
niklas.wilson@assaabloy.com

Nils-Olof Nilsson

Utesäljare
Automatiska dörrar/healthcare

Hela region mitt

Tel: 010-47 48 371
nils-olof.nilsson@assaabloy.com

Katharina Björck

Innesäljare
Automatiska dörrar

Östergötland, Södermanland, Örebro

Tel: 010-47 48 319
katharina.bjorck@assaabloy.com

Ulrika Evertsson

Innesäljare
Automatiska dörrar

Värmland

Tel: 010-47 48 325
ulrika.evertsson@assaabloy.com

Bengt Ljungqvist

Innesäljare
Automatiska dörrar/bostadsanpassningar

Hela region mitt

Tel: 010-47 48 324
bengt.ljungqvist@assaabloy.com

Peter Wikström

Innesäljare
Automatiska dörrar/entrélösningar

Hela region mitt

Tel: 010-47 48 320
peter.wikstrom@assaabloy.com

Eva Dellhede

Innesäljare
Automatiska dörrar (karuselldörrar/projekt)

Hela region mitt

Tel: 010-47 48 439
eva.dellhede@assaabloy.com

David Andersson

Key Account Manager
Automatiska dörrar (retail)

Hela region mitt

Tel: 010-47 47 767
david.andersson@assaabloy.com