Ledningsgrupp PDS

ASSA ABLOY Entrance Systems Sweden AB består av de två affärsenheterna Industrial Door Solutions (IDS) och Pedestrian Door Solutions (PDS). Här kommer du i kontakt med ledningsgruppen för PDS.

Christian Hilbertsson

Business Unit Manager

Tel: 010-47 48 559
christian.hilbertsson@assaabloy.com

Cecilia Nissen Bjerlander

Ekonomichef

Tel: 010-47 48 940
cecilia.nissen.bjerlander@assaabloy.com

Per Hallgren Luterkort

Försäljningschef

Tel: 010-47 48 946
per.hallgren.luterkort@assaabloy.com

Pontus Heijdenberg

Installationschef

Tel: 010-47 47 971
pontus.heijdenberg@assaabloy.com

Niklas Svärd

Servicechef

Tel: 010-47 47 719
niklas.svard@assaabloy.com

Henrik Paulsson

Marknadschef

Tel: 010-47 47 468
henrik.paulsson@assaabloy.com

Micael Palm

Specification Leader

Tel: 010-47 48 441
micael.palm@assaabloy.com

Karin Skogvik

HR-chef

Tel: 010-47 48 002
karin.skogvik@assaabloy.com