Ledningsgrupp Pedestrian Door Solutions

ASSA ABLOY Entrance Systems Sweden AB består av de två affärsenheterna Industrial Door Solutions och Pedestrian Door Solutions. Här kommer du i kontakt med ledningsgruppen för Pedestrian Door Solutions.

 

Christian Hilbertsson, Business Unit Manager
Tel: 010-47 48 559
christian.hilbertsson@assaabloy.com

Cecilia Thalén, ekonomichef
Tel: 010-47 48 967
cecilia.thalen@assaabloy.com

Per Hallgren Luterkort, försäljningschef
Tel: 010-47 48 946
per.hallgren.luterkort@assaabloy.com

Pontus Heijdenberg, installationschef
Tel: 010-47 47 971
pontus.heijdenberg@assaabloy.com

Niklas Svärd, servicechef
Tel: 010-47 47 719
niklas.svard@assaabloy.com

Henrik Paulsson, marknadschef
Tel: 010-47 47 468
henrik.paulsson@assaabloy.com

Micael Palm, Specification Leader
Tel: 010-47 48 441
micael.palm@assaabloy.com

Karin Skogvik, HR-chef
Tel: 010-47 48 002
karin.skogvik@assaabloy.com