Försäljning Storstockholm

Storstockholm omfattar alla kommuner i Stockholms län.

 

Michel Emilsson, utesäljare, industriportar
Storstockholm
Tel: 010-47 48 246
michel.emilsson@assaabloy.com

Mateusz Kromp, utesäljare, industriportar (byggentreprenörer)
Storstockholm
Tel: 010-47 47 951
mateusz.kromp@assaabloy.com

Jimmy Barwich, utesäljare, industriportar/dockningssystem
Storstockholm
Tel: 010-47 48 178
jimmy.barwich@assaabloy.com

Patrick Lindholm, Key Account Manager, projektförsäljning/dockningssystem
Storstockholm
Tel: 010-47 47 810
patrick.lindholm@assaabloy.com

Marie Johannesson, innesäljare, industriportar
Storstockholm
Tel: 010-47 47 801
marie.johannesson@assaabloy.com

Nils-Olof Nilsson, utesäljare, automatiska dörrar/healthcare
Storstockholm
Tel: 010-47 48 371
nils-olof.nilsson@assaabloy.com

Patrik Söderberg, utesäljare, automatiska dörrar
Storstockholm
Tel: 010-47 48 581
patrik.soderberg@assaabloy.com

Peter Wikström, innesäljare, automatiska dörrar/entrélösningar
Storstockholm
Tel: 010-47 48 320
peter.wikstrom@assaabloy.com

Eva Dellhede, innesäljare, automatiska dörrar (karuselldörrar/projekt)
Storstockholm
Tel: 010-47 48 439
eva.dellhede@assaabloy.com

David Andersson, Key Account Manager, automatiska dörrar (retail)
Storstockholm
Tel: 010-47 47 767
david.andersson@assaabloy.com