Serviceförsäljning och reservdelar

Våra erfarna tekniker är certifierade för att utföra all slags service eller reparationer – oavsett typen av entré eller varumärke. Kontakta någon av våra serviceförsäljare nedan för mer information kring serviceavtal, akutservice och reservdelar.

Magnus Andersson

Reservdelar
Industriportar

Hela region syd och väst

Tel: 010-47 47 776
magnus.andersson@assaabloy.com

Lars-Åke Gullmarsson

Reservdelar
Industriportar

Hela region mitt och nord

Tel: 010-47 47 856
lars-ake.gullmarsson@assaabloy.com

Niclas Sollenby

Reservdelar
Industriportar

Hela landet

Tel: 010-47 48 446
niclas.sollenby@assaabloy.com

Carl Petersson

Reservdelar
Industriportar

Hela landet

Tel: 010-47 47 841
carl.petersson@assaabloy.com

Thorbjörn Zivarts

Reservdelar
Industriportar

Hela landet

Tel: 010-47 48 455
thorbjorn.zivarts@assaabloy.com

Christer Hedin

Reservdelar
Industriportar

Hela landet

Tel: 010-47 47 830
christer.hedin@assaabloy.com

Rickard Edvinsson

Reservdelar
Industriportar

Hela landet

Tel: 010-47 48 406
rickard.edvinsson@assaabloy.com

Anders Nilsson

Serviceförsäljning
Industriportar

Uppland, Västmanland, Gästrikland, Dalarna

Tel: 010-47 48 519
anders.nilsson@assaabloy.com

Krister Ilmander

Serviceförsäljning
Industriportar

Södra Stockholm, Östergötland, Södermanland, Gotland

Tel: 010-47 47 799
krister.ilmander@assaabloy.com

Fredrik Alyhr

Serviceförsäljning
Industriportar

Halland, Skåne

Tel: 010-47 47 774
fredrik.alyhr@assaabloy.com

Stefan Hjertquist

Serviceförsäljning
Industriportar

Småland, Blekinge

Tel: 010-47 48 211
stefan.hjertquist@assaabloy.com

Patrik Ivarsson

Serviceförsäljning
Industriportar

Västergötland, Bohuslän, Dalsland, Närke, Värmland

Tel: 010-47 47 859
patrik.ivarsson@assaabloy.com

Jessica Moser

Serviceförsäljning
Industriportar

Hälsingland, Härjedalen, Medelpad, Jämtland, Ångermanland, Västerbotten, Norrbotten, Lappland

Tel: 010-47 47 818
jessica.moser@assaabloy.com

Karl Thorbjörnson

Avtalsförsäljning service/offentlig upphandling
Industriportar

Hela landet

Tel: 010-47 48 583
karl.thorbjornson@assaabloy.com

Markus Johansson

Avtalsförsäljning service
Industriportar

Hela landet

Tel: 010-47 48 192
markus.johansson@assaabloy.com

Rikard Torstensson

Innesäljare serviceförsäljning
Industriportar

Hela landet

Tel: 010-47 47 833
rikard.torstensson@assaabloy.com

Mikael Pettersson

Key Account Manager
Industriportar

Hela landet

Tel: 010-47 47 825
mikael.pettersson@assaabloy.com

Lennart Petersson

Key Account Manager
Industriportar

Hela landet

Tel: 010-47 48 274
lennart.petersson@assaabloy.com

Simon Bjärnroos

Avtalsförsäljning service
Automatiska dörrar

Hela region syd och väst

Tel: 010-47 47 765
simon.bjarnroos@assaabloy.com

Åsa Göransson

Avtalsförsäljning service
Automatiska dörrar

Hela region syd och väst

Tel: 010-47 48 331
asa.goransson@assaabloy.com

Annika Lavebrand

Avtalsförsäljning service
Automatiska dörrar

Storstockholm, Uppsala

Tel: 010-47 48 402
annika.lavebrand@assaabloy.com

Gabriella Berglund

Avtalsförsäljning service
Automatiska dörrar

Hela region nord, Mälardalen

Tel: 010-47 48 938
gabriella.berglund@assaabloy.com

David Andersson

Key Account Manager
Automatiska dörrar (retail)

Hela landet

Tel: 010-47 47 767
david.andersson@assaabloy.com