Försäljning service

Våra erfarna tekniker är certifierade för att utföra all slags service eller reparationer – oavsett typen av entré eller varumärke. Kontakta någon av våra serviceförsäljare nedan för mer information kring serviceavtal och akutservice.

 

Mikael Pettersson, serviceförsäljning, industriportar
Hela region mitt, Storstockholm
Tel: 010-47 47 825
mikael.pettersson@assaabloy.com

Anders Nilsson, serviceförsäljning, industriportar
Uppland, Västmanland, Gästrikland, Dalarna
Tel: 010-47 48 519
anders.nilsson@assaabloy.com

Krister Ilmander, serviceförsäljning, industriportar
Södra Stockholm, Östergötland, Södermanland, Gotland
Tel: 010-47 47 799
krister.ilmander@assaabloy.com

Fredrik Alyhr, serviceförsäljning, industriportar
Hela region syd
Tel: 010-47 47 774
fredrik.alyhr@assaabloy.com

Patrik Ivarsson, serviceförsäljning, industriportar
Hela region väst
Tel: 010-47 47 859
patrik.ivarsson@assaabloy.com

Karl Thorbjörnson, serviceförsäljning, industriportar
Hela region väst
Tel: 010-47 48 583
karl.thorbjornson@assaabloy.com

Jessica Moser, serviceförsäljning, industriportar
Hela region nord
Tel: 010-47 47 818
jessica.moser@assaabloy.com

Rikard Torstensson, innesäljare serviceförsäljning, industriportar
Hela landet
Tel: 010-47 47 833
rikard.torstensson@assaabloy.com

Joacim Landgren, serviceförsäljning, snabbrullportar
Hela landet
Tel: 010-47 48 918
joacim.landgren@assaabloy.com

Annika Lavebrand, serviceförsäljning, automatiska dörrar
Storstockholm, Uppsala
Tel: 010-47 48 402
annika.lavebrand@assaabloy.com

Gabriella Berglund, serviceförsäljning, automatiska dörrar
Hela region nord, Mälardalen
Tel: 010-47 48 938
gabriella.berglund@assaabloy.com

Thomas Svensson, serviceförsäljning, automatiska dörrar
Storstockholm, Uppsala
Tel: 010-47 48 398
thomas.svensson@assaabloy.com

Åsa Göransson, serviceförsäljning, automatiska dörrar
Hela region syd och väst
Tel: 010-47 48 331
asa.goransson@assaabloy.com